Ünlülerin Hobileri Neler?

1. Sezen Aksu

Sezen Aksu, nam-ı diğer Minik Serçe, boş zamanlarında dikiş ve nakış işleriyle ilgilenmekten hoşlanıyormuş. Vakit geçirmenin eğlencesini dikiş ve nakışta bulmuş Minik Serçe.

2. Gülben Ergen

Sanatçı ve anne kişiliğinin yanında, sosyal sorumluluk projeleriyle de gündemden hiç düşmeyen Gülben Ergen, boş vakitlerinde Güneydoğu’dan gelen takı ve kınalarla değişik kombinasyonlar yapmayı seviyormuş. Zevkini her zaman gözler önüne seriyor. Sanatçının herşey için zaman bulması da ayrıca imrenilecek bir konu!

3. Toprak Sergen

Toprak Sergen, 2007 yılından beri her boş vaktini tango yaparak değerlendiriyormuş. Boş vaktin aşk ve tutku halini yakalamış diyebiliriz Toprak Sergen için.

4. Özcan Deniz

Özcan Deniz ise oldukça rahatlatıcı ve yaratıcı bir hobi edinmiş kendisine. Sanatçı, yağlı boya tablolar yapmaktan keyif alır ve eserlerini sevdiklerine bol bol hediye edermiş. Paylaştıkça çoğalan şeylere bir yenisini eklemiş Özcan Deniz: Yağlı boya tablolarını!

5. Cem Yılmaz

Eğlenceli kişiliği ile dikkat çeken Cem Yılmaz’ın hobisi ise elektronik müzik yapmakmış. 10 parmakta 10 marifet tabiri Cem Yılmaz için söylenmiş olmalı!

6. Bergüzar Korel

Güzel oyuncunun en büyük zevki çocuklarının fotoğraflarını çekmekmiş. Hobi zamanını çocuklarıyla geçirmenin en eğlenceli hali olsa gerek.

7. Fuat Güner

Fuat Güner, müzik tutkusunun yanında başka tutkulara da kapılmış. Sanatçı, boş vakitlerini model uçaklar yaparak geçiriyormuş.

8. Ümit Ünal

Ümit Ünal, nota bilmeden çalmayı öğrendiği kanunuyla vakit geçirmeyi çok seviyormuş. Yeteneğin hobiye dönüşmesi diye buna denir heralde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir